Witaj Wiosno!!!

Pierwszy dzień wiosny w szkole nie musi się sprowadzać do wagarów czy tradycyjnego topienia Marzanny. Ten czas można spędzić na wesoło i z pożytkiem. O czym się przekonali uczniowie Zespołu Szkół w Krasnosielcu. Uczniowie Gimnazjum powitali tegoroczną wiosnę już 20 marca 2015. Było to powitanie typowo sportowe. Chłopcy mieli w tym dniu rozgrywki w piłkę nożną na szkolnym boisku, a dziewczęta w piłkę siatkową na sali gimnastycznej.
Tradycją w Szkole Podstawowej stał się już barwny korowód wiosennie przebranych dzieciaków, który 23 marca 2015 roku z piskami i radosnymi okrzykami na ustach, zaopatrzony w trąbki, wuwuzele, kołatki i bębenki oraz samodzielnie przygotowane transparenty przemaszerował ulicami Krasnosielca. Jak zwykle korowód wzbudzał niemałe zaciekawienie i wywoływał uśmiechy na twarzach przechodniów i kierowców. Wszystkich radośnie pozdrawiano machaniem rąk. Na transparentach widniały radosne, chwalące wiosenną aurę hasła, m.in.: „Bałwana, łyżwy i sanki oddam za rower i skakanki”, „Przyszła wiosna, ciepło wszędzie, znowu piegów nam przybędzie”, a na czele korowodu niesiono zielony transparent ”Witaj wiosno”.

A. Sierak

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »