Konkurs wielkanocny

W marcu br. świetlica szkolna w Krasnosielcu ogłosiła konkurs na „ Stroik wielkanocny ”, którego celem było kultywowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas I –III , IV- VI oraz gimnazjum. Należało samodzielnie wykonać pracę przestrzenną w formie stroika. Stroik miał zawierać własnoręcznie wykonane elementy wielkanocne. W dniu 30.03.2015 r. nastąpiło podsumowanie konkursu. Jury w składzie: Ewa Olkowska, Agnieszka Radomska, Alina Błaszkowska oceniło prace w dwóch kategoriach :

W I kategorii (kl. I – III) pierwsze trzy miejsca zajęły uczennice :
1.Sylwia Skoroda kl. III b
2.Weronika Wronowska kl. III b
3.Julia Banasiak kl. III b
Wyróżniono pracę Amelii Leonik z kl. II a

W kategorii II (IV – VI) miejsca zajęli uczniowie:
1.Rafał Rekosz kl. IV b
2.Jakub Jurczewski VI a / Krystian Jastrzębski
3. Karolina Śladowska IV a / Roksana Kowalczyk kl. IV b
Wyróżniono pracę Kingi Sendal z kl. V a.
Uczniowie, których prace były najlepsze otrzymali nagrody i dyplomy, a pozostali uczestnicy drobne upominki.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »