Znowu możemy poszczycić się sukcesami !

28 marca w Nagoszewie rozegrano eliminacje Rejonu Ostrołęckiego do 59 TTS im. Red. Janusza Strzałkowskiego. Naszą gminę reprezentowali uczniowie SP w Amelinie i PG w Krasnosielcu.
W swoich kategoriach bezkonkurencyjni byli chłopcy z Amelina. Pierwsze i drugie miejsce w roczniku 2002-2003 zajęli Bartosz Budny i Michał Perzanowski. W młodszej kategorii wiekowej najlepszy był Piotr Perzanowski a drugie miejsce zajął Kacper Kowalczyk. Dziewczęta po emocjonujących pojedynkach zajęły miejsca za podium: Julia Mroczkowska 4 miejsce w roczniku 2004 i młodsi, natomiast Natalia Ryłka i Natalia Klimkiewicz odpowiednio 5 i 6 miejsce w starszej grupie. W Szkołach Gimnazjalnych bezkonkurencyjny był Artur Larenta, Daniel Kęszczyk zajął 7 miejsce, a Patrycja Domurad 11.
Pierwsze 2 miejsca dają prawo udziału w zawodach na szczeblu wojewódzkim.
Tego samego dnia nad Narwią w Ostrołęce odbyły się indywidualne biegi przełajowe na szczeblu międzypowiatowym. Z grona naszych zawodników najlepiej poradzili sobie: Mateusz Gwiazda – 7 miejsce (PG Krasnosielc) i Marcin Walendziak 10 miejsce (SP Amelin). Dzięki zajęciu miejsc od 1 do 12 uczniowie awansowali do zawodów wojewódzkich w Radomiu.

Zapraszamy do galerii

 

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »