Rozśpiewana sobota

Czy każdy może śpiewać? I to po angielsku? No cóż, każdy może próbować, ale nie każdy robi to tak pięknie, jak Zosia, Maja, Kaja, Karolina i Weronika z III grupy, które podczas II Festiwalu Piosenki w Języku Angielskim zaprezentowały piosenkę „Five little monkeys”. Dziewczynki nie tylko ładnie śpiewały, lecz także wyglądały wyjątkowo, ponieważ wszystkie miały na sobie śliczne bluzeczki uszyte specjalnie na tę okazję. Festiwal, który odbył się 9 maja 2015 r. na scenie przy Domu Handlowym „Kupiec” w Ostrołęce, zgromadził dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych m.in. z Ostrołęki, Troszyna, Myszyńca, Różana, Amelina i Krasnosielca. Organizatorzy wręczyli uczestniczkom pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Przedszkole nagrodziło dziewczęta dyplomami uznania oraz książeczkami.

Anna Larenta

  Rozśpiewana sobotaj 1 Rozśpiewana sobotaj 2Rozśpiewana sobotaj 3

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »