Czarodziejski świat cyrku w krasnosielckim przedszkolu

W dniu 14 kwietnia 2015 r. gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów cyrkowych. Wszystkie dzieci począwszy od maluchów aż do starszaków z zapartym tchem śledziły występy cyrkowców. Tancerka swym wygimnastykowanym ciałem wzbudziła zachwyt i zdziwienie dzieci. Kosmiczny obraz ślimaka wywołał lawinę śmiechu i dobrej zabawy. Klaun swym miłym a zarazem śmiesznym wyglądem wzbudzał radość dzieci. Jego żartobliwe pokazy powodowały na sali szczery śmiech i aplauzy. Dzieci chętnie angażowały się do wspólnych zabaw z klaunem jak i magikiem.
Niewątpliwą atrakcją okazała się także obecność czterech królików. Ich pokaz, dostarczył dzieciom miłych wrażeń, wiele radości i zadowolenia. Za swój występ artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Tego dnia w przedszkolu było mnóstwo śmiechu i zabawy.

nauczycielka przedszkola
Teresa Mikołajczewska

Cyrk 2     Cyrk 1

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »