Integracyjne spotkanie przedszkolaków

W dniu 20 kwietnia br. do przedszkola w Krasnosielcu zawitały przedszkolaki z Raków. Zaproszonym gościom grupa III przygotowała i przedstawiła nową i ciekawą wersję bajki o Czerwonym Kapturku. Bajka ta bardzo się dzieciom spodobała, gdyż wilk nie zjadł ani babci ani Czerwonego Kapturka. Wszyscy zostali zaproszeni po bajce do wspólnej zabawy przy zabawy. Przedszkolaki świetnie się bawiły, tańczyły i uczestniczyły w grach. W trakcie zabaw był słodki poczęstunek i prezenty dla gości, przygotowane przez dzieci z grupy III. Spotkania tego typu integrują dzieci, dają wiele radości i zadowolenia, są także okazją do prezentowania swoich umiejętności.

Wanda Szewczak
Nauczycielka przedszkola

Integracyjne spotkanie przedszkolaków 3    Integracyjne spotkanie przedszkolaków 1    Integracyjne spotkanie przedszkolaków 2

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »