Niecodzienny turysta

W dniu 30.04.205 r. Gminę Krasnosielc odwiedził nietypowy gość. 70 – letni Julian Hofman z Warszawy, który od kilku lat przemierza rowerem różne zakątki Polski, a nawet Europy. Pozytywnie nastawiony do życia podróżnik jest wzorem do naśladowania dla nas wszystkich, bo przecież ruch to zdrowie. Z każdego odwiedzonego miejsca podróżnik stara się zabrać jakąś pamiątkę. Promocyjne materiały otrzymał również w Krasnosielcu. Na swojej mapie podróży ma zaznaczone jeszcze do odwiedzenia inne gminy położone na terenie północnego Mazowsza. Naszemu gościowi życzymy, oprócz żelaznego zdrowia i niezawodnego sprzętu, spokojnej, a przede wszystkim bezpiecznej drogi.

Julian Hofman

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »