Powstaje nowy plac rekreacyjny w centrum Wólki Drążdżewskiej

logo

Rozpoczęto prace przy budowie placu rekreacyjnego w Wólce Drążdżewskiej. Do chwili obecnej wykarczowano i utwardzono oraz ogrodzono teren przeznaczony na budowę nowego placu zabaw. Pozostał tylko montaż urządzeń rekreacyjnych. Wykonawcą prac jest firma Usługi Transportowe Dariusz Barłożek z Przasnysza. Inwestycja zostanie ukończona w maju. Celem operacji jest stworzenie miejsc bezpiecznej zabawy i aktywnego wypoczynku dla dzieci i ich opiekunów. Wartość inwestycji wynosi 116 850,00 zł, a dofinansowanie z PROW ponad 70 tys. zł.

Plac rekreacyjny w Wólce Drążdżewskiej 2    Plac rekreacyjny w Wólce Drążdżewskiej 1