Turniej w mini piłkę siatkową

W dniu 11 kwietnia 2015 r. w hali sportowej w Różanie został rozegrany turniej w mini piłkę siatkową dziewcząt ze szkół podstawowych powiatu makowskiego. Szkołę z Drążdżewa reprezentowała drużyna w składzie: Daria Kruk, Zuzanna Zadrożna, Aleksandra Zega, Zuzanna Pliszka, Napierkowska Paulina, Bastek Natalia, Gładkowska Klaudia i Jakubiak Sylwia. Grupa dziewczyn zdobyła trzecie miejsce na podium.
Klasyfikacja końcowa drużun z poszczególnych szkół przedstawia się następująco:
I miejsce SP Różan
II miejsce SP Krasnosielc
III miejsce SP DRĄŻDŻEWO
IV miejsce SP Gąsewo
V miejsce SP Rzewnie
Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, natomiast grupy, które stanęły na podium zdobyły puchar, i medal.

Turniej piłki siatkowej 1   Turniej piłki siatkowej 2   Turniej piłki siatkowej 3

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »