Wkrótce nastąpi budowa kolejnej „schetynówki”

W dniu 07.05.2015 r. Wójt Gminy Krasnosielc Paweł Ruszczyński przekazał plac budowy pod inwestycję pn. „Przebudowa ciągu dróg gminnych łączących drogę powiatową nr 2107W z drogą wojewódzką Nr 544 w miejscowości Krasnosielc”. Na ulicy Rynek, Młynarskiej, Przechodniej i Przejściowej zostanie położona nowa nawierzchnia, powstaną nowe zjazdy, zatoki postojowe oraz chodniki. Jeszcze w maju rozpoczną się roboty drogowe, które będzie prowadziła firma GUTBRUK. Planowany termin zakończenia prac to 15 wrzesień br. Całkowita wartość inwestycji wynosi ok. 825 tys zł., w tym 50% stanowi dofinansowanie z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych

Rozpoczął się remont ulic w Krasnosielcu 2    Rozpoczął się remont ulic w Krasnosielcu 1

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »