Trwa remont „Tysiąclatki”

Obecnie trwają prace remontowe drogi powiatowej Ulaski-Krasnosielc. Łącznie będzie odnowione 6 km drogi wraz z ul. Nadrzeczną i Placem Kościelnym w Krasnosielcu. Zostanie położona nowa nawierzchnia, powstaną nowe chodniki, bariery ochronne i oznakowanie. Planowany termin zakończenia robót to wrzesień br. Prace prowadzi firma Drogi i Mosty Jana Kaczmarczyka z Kacic.
Wartość całej inwestycji wynosi ok. 2 mln. 438 tys. zł., w tym połowa stanowi dofinansowanie z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych.
Inwestorem jest Powiat Makowski, natomiast Gmina Krasnosielc wspiera realizację zadania udzielając pomocy finansowej w wysokości 400 tys. zł. Za wszelkie utrudnienia w ruchu drogowym serdecznie Państwa przepraszamy.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »