Przedszkolaki w bibliotece

W dniu 7 maja 2015 r. grupa przedszkolaków z Drążdżewa odwiedziła bibliotekę. Dzieci powitała p. Krystyna Suchołbiak, która pokazała im jak wygląda biblioteka. Maluchy dowiedziały się co to jest czytelnia i jak należy się w niej zachować, a także w jaki sposób wypożyczyć książkę do domu. Większość dzieci już w tym miejscu była ze swoją mamą, więc nie było im ono obce. Pani Krysia odczytała dzieciom bajkę o żółwiu Franklinie, a na koniec obdarowała słodyczami. Przedszkolakom bardzo spodobało się to miejsce i z uśmiechem na twarzy zapewniały, że często będą je odwiedzać.

Alicja Mizerek