Teatrzyk Art-Re

W dniu 23 kwietnia 2015 r. szkołę w Drążdżewie odwiedził krakowski teatr Art – Re, który przedstawił spektakl: „Pinokio”. Został on przygotowany na podstawie bajki Carl Collodiego i opowiada o drewnianym pajacyku, którego marzeniem jest zostać prawdziwym chłopcem, mieć rodzinę i chodzić do szkoły. Jednak chęć przygody i poznania świata okazują się być bardziej kuszące. Pinokio lekceważy przestrogi świerszcza i ucieka z domu. Pajacyk spotyka na swej drodze kierownika cyrku, podstępnego lisa, mamiącego obietnicami osła i dobrą błękitną wróżkę. Morał tej bajki to taki, że kłamstwo nie popłaca, starszym należy się szacunek, a w życiu warto godnie, sprawiedliwie i uczciwie postępować.
Podczas spektaklu dzieci miały możliwość wystąpienia na scenie razem z aktorami i współtworzenia przedstawienia.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »