II festiwal piosenki w języku angielskim

W dniu 9 maja br. podczas II Festiwalu Piosenki w Języku Angielskim, na scenie przy DH Kupiec w Ostrołęce zaprezentowali się soliści, duety i grupy z przedszkoli i szkół podstawowych z Ostrołęki, Troszyna, Myszyńca, Łęgu Przedmiejskiego, Olszewo-Borek, Jastrząbki, Różana, Krasnosielca i Amelina, łącznie ponad 80 osób.
Przedszkole z Amelina reprezentowali: Aleksandra Dąbrowska, Marcelina Polakowska, Dominika Mizerek, Dominika Orzoł i Maja Zduniak z piosenką pt. „Where are you going?”. Szkołę podstawową w kategorii klas I-III reprezentowała Oliwia Mroczkowska, która wystąpiła z piosenką „Breakthrough” z repertuaru Lemonade Mouth. Natomiast w kategorii klas IV-VI wystąpiła Natalia Ryłka z piosenką Taylor Swift pt. „Shake it off”.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »