Gry i zabawy ruchowe klas I-IV

W dniu 23 maja 2015 r. na sali gimnastycznej przy PSP Drążdżewo odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Grach i Zabawach dla klas I – IV. Do zawodów przystąpiło 7 szkół podstawowych: SP Drążdżewo, SP Krasiniec, SP Amelin, SP Gąsewo, SP Płoniawy, SP Sypniewo i SP Krasnosielc. W każdej reprezentacji wystąpiło 5 dziewczynek i 5 chłopców. Grupę z Drążdżewa tworzyli następujący uczniowie: Oliwia Płuciennik, Wioleta Jakubiak, Wiktoria Płuciennik, Weronika Zadrożna, Karolina Ochenkowska, Michał Grabowski, Adrian Rykowski, Jakub Michalak, Konrad Jurczewski i Kacper Gwiazda. Rywalizowano w 8 konkurencjach tj.: rzuty do celu, wyścigi rolmetów, slalom z kozłowaniem piłki, strzały do bramki czy zbieranie ziemniaków.
Punktowe wyniki dla poszczególnych szkół:
I miejsce – SP Drążdżewo 48,5 pkt.
II miejsce – SP Krasiniec 34,5 pkt.
III miejsce – SP Amelin 32,5 pkt.
IV miejsce – SP Gąsewo 30,5 pkt.
V miejsce – SP Płoniawy 28 pkt.
VI miejsce – SP Sypniewo 25,5 pkt.
VII miejsce – SP Krasnosielc 24,5 pkt.
Po zakończonych zmaganiach każdy zespół otrzymał dyplom, a drużynom, które zajęły podium wręczono puchary, medale oraz dyplomy.

Gry i zabawy ruchowe klas I-IV   1    Gry i zabawy ruchowe klas I-IV   2

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »