„Nie ma jak u mamy” – Dzień Mamy w przedszkolu

W dniu 26 maja br. do przedszkola w Drążdżewie przybyły najważniejsze osoby na świecie dla wszystkich przedszkolaków, czyli ich kochane mamy. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 10.00 na sali gimnastycznej, kiedy to wszystkie dzieci z trzech oddziałów przedszkolnych pojawiły się na sali wyśpiewując piosenkę „Nie ma jak u mamy”. Najpierw wystąpiły najmłodsze dzieci z grupy „Słoneczka”, które dzielnie wyrecytowały wierszyki dla swoich mam oraz zatańczyły taniec „Walczyk dla mamy”. Następnie wystąpiły „Motylki”, które zainteresowały widownię recytując wiersze, odgrywając krótkie scenki oraz tańcząc taniec w rytmie muzyki country. Na koniec wystąpiły najstarsze dzieci „Truskawki”, które zaprezentowały mamom nietypowe przedstawienie pt. „Zielony Kapturek”. Wszystkie mamy były zachwycone podziwiając swoje pociechy, które na koniec wspólnie odśpiewały mamom „Sto lat” oraz wręczyły skromne upominki. Na zakończenie dla przybyłych gości pojawiła się jeszcze jedna miła niespodzianka w postaci tortu wraz z fajerwerkami. Po wszystkich występach mamy częstowały się tortem oraz herbatą, a przy tym mogły miło spędzić czas wraz ze swoimi dziećmi oraz pozostałymi gośćmi. Ten dzień upłynął wszystkim w radosnej i rodzinnej atmosferze.

Justyna Rupińska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »