Niezwykłe odznaczenie

W dniu 28.05.2015 r. podczas VII sesji Rady Gminy Krasnosielc nastąpiło uroczyste wręczenie najwyższego odznaczenia w kraju za zasługi dla pożarnictwa – medalu honorowego im. Bolesława Chomicza. Odznaczenie te otrzymał Dionizy Matjasik, który ze strażą związany jest od przeszło 55 lat. W tym czasie przez 27 lat pełnił funkcję prezesa OSP Drążdżewo, a obecnie jest honorowym członkiem tej jednostki. Wręczenia medalu dokonał Komendant Powiatowy PSP w Makowie Mazowieckim – Piotr Brdękiewicz wraz ze Starostą Makowa Mazowieckiego – Zbigniewem Deptułą i Wójtem Gminy Krasnosielc – Pawłem Ruszczyńskim.
Serdecznie gratulujemy Panu Dionizemu życząc mu dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »