Spektakl pt. „Dwa skrzaty, dwa światy, czyli przygody Pysia i Margolka”

W poniedziałek, 8 czerwca br., dzieci ze Szkoły Podstawowej w Drążdżewie obejrzały spektakl pt. „Dwa skrzaty, dwa światy, czyli przygody Pysia i Margolka” wystawiony przez Studio Artystyczne Magik z Białegostoku. Spektakl opowiadał historię kolorowych krasnali, wesoło żyjących w swoim lesie.
Głównym celem spektaklu było poszerzenie wiedzy dzieci na temat zdrowego stylu życia i relacji koleżeńskich. Oprócz takich tematów jak odżywianie, czy aktywne i przyjemne spędzanie wolnego czasu poruszono problem przynależności do grupy oraz nietolerancji.
Dzieci z chęcią brały udział w przedstawieniu co pozwoliło im lepiej zrozumieć, że nie wygląd i pozory powinny wpływać na naszą ocenę człowieka, lecz jego postawa i wartości.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »