Pasowanie na czytelnika

Po raz kolejny pierwsza klasa ze Szkoły Podstawowej w Rakach została pasowana na czytelnika biblioteki szkolnej. W tym roku wesoły pociąg zabrał uczniów w krainę bajek i baśni. Każda stacja kryła inne zadanie do wykonania. Były zabawy, zagadki. Uczniowie musieli się wykazać wiedzą i znajomością baśni oraz zdobyć nowe wiadomości. Dziękujemy pani Krystynie Wierzbickiej Rybackiej dyrektorowi Publicznej Biblioteki Samorządowej w Krasnosielcu za zakup książek dla uczniów. Zapraszamy na fotorelację.

Bibliotekarz Marzenna Orzeł

Pasowanie na czytelnika  1   Pasowanie na czytelnika  2   Pasowanie na czytelnika  3

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »