Odnowione ulice Nadrzeczna i Plac Kościelny

Zakończył się remont ulic Nadrzecznej i Placu Kościelnego w Krasnosielcu. Wzdłuż tych ulic została położona nowa nawierzchnia i chodniki oraz usytuowano znaki drogowe. Remont ulic został wykonany przez Powiat Makowski w ramach zadania mającego na celu remont drogi powiatowej na odcinku Ulaski – Krasnosielc. Cała inwestycja zostanie zakończona najpóźniej we wrześniu. Wartość całego zadania wynosi ok. 2 mln. 438 tys. zł., w tym połowa stanowi dofinansowanie z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. Gmina Krasnosielc wsparła realizację inwestycji udzielając pomocy finansowej w wysokości 400 tys. zł.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »