Spotkanie z policjantami w przedszkolu

W dniu 23.06.2015 r. do przedszkola w Krasnosielcu, jak co roku przed wakacjami, przybyli zaproszeni goście- panowie Policjanci z Komendy Policji w Krasnosielcu. Podczas spotkania przedszkolacy dowiedzieli się o tym, jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować samochodem, bawić się w domu i przedszkolu oraz jak reagować w sytuacji zagrożenia np. kiedy zauważy się pożar. Gość ostrzegł też przed osobami nieznanymi, z którymi nie wolno rozmawiać oraz wpuszczać ich do domu. Jak zwykle szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy. Serdecznie dziękujemy panom policjantom, że znaleźli czas na spotkanie z przedszkolakami. Dzięki takim spotkaniom na pewno żaden z maluchów nie będzie obawiał się spotkania z funkcjonariuszem. Policjant będzie kojarzył się przedszkolakom, jako osoba, której nie należy się bać i do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc. Zapraszamy częściej do naszego przedszkola.

Teresa Mikołajczewska

Zapraszam do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »