Konkurs plastyczno-literacki „Policja przyszłości”

Konkurs „POLICJA PRZYSZŁOŚCI” jest organizowany przez Komendę Główną Policji w Warszawie oraz Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu. Adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej lub literackiej obrazującej polską policję przyszłości. Przedmiotem projektu są wyobrażenia dzieci i młodzieży na temat tego, jakie zadania, umundurowanie i wyposażenie mogłaby mieć policja XXII wieku.
Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z udzieleniem zgody na nieodpłatne wykorzystanie pracy w publikacjach na stronach internetowych oraz w innych materiałach informacyjnych i edukacyjnych Policji.
Termin nadsyłania prac upływa 31 sierpnia br. Rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród zaplanowane jest we wrześniu w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Pełny regulamin znajduje się na stronie: http://www.trzezwyumysl.pl/policja przyszłości/
Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych ufundowało nagrody w postaci tabletów i aparatów fotograficznych. Jednocześnie regulamin konkursu zakłada, że 10 finalistów otrzyma specjalne wyróżnienia od Komendanta Głównego Policji.

Stanisława Gołaszewska
Koordynator Gminnego Programu Profilaktyki
i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »