Zachęcamy do głosowania na najlepszego strażaka i najlepszą jednostkę OSP z terenu gminy Krasnosielc

Z przyjemnością informujemy Państwa, iż Jednostka OSP Niesułowo oraz druh Tomasz Płocharczyk zostali zakwalifikowani w konkursie ” O Wawrzyn – najlepszy strażak ochotnik i jednostka OSP z subregionu siedlecko-ostrołęckiego”
Konkurs ma na celu prezentację i uhonorowanie najlepiej działających jednostek OSP oraz ofiarnych i pracujących na rzecz lokalnych społeczności strażaków ochotników. Dlatego organizatorzy przewidzieli nagrody w dwóch kategoriach: Wawrzyn dla najlepszej jednostki OSP oraz najlepszego strażaka.
Głosować można za pomocą kuponów zamieszczonych w Tygodniku Ostrołęckim lub za pomocą SMS-ów. Aby zagłosować na naszego druha Tomasza należy w treści SMS-a wpisać prefiks strazak (ważne bez polskich znaków) i po spacji wpisać numer strażaka, czyli strazak 4. Natomiast aby zagłosować na naszą jednostkę OSP Niesułowo należy wysłać SMS-a o treści: osp 6. SMSy należy wysyłać na numer 72355. koszt jednego SMS-a to 2,46 zł. W informacji zwrotnej głosujący otrzymają kod do bezpłatnego e-wydania Tygodnika.
Głosy można oddawać do piątku, 18 września do godz. 16.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »