Kraina witamin

Jesień w przyrodzie rozgościła się na dobre, a w ogrodach i sadach pojawiło się mnóstwo skarbów. Jak są one cenne dla naszego zdrowia wiedzą przedszkolaki z Drążdżewa. W ramach tematów o jesieni poznawały owoce i warzywa, robiły z nich soki, szaszłyki, malowały paluszkami piękne, żółte gruszki i lepiły z plasteliny różne owoce. Natomiast w piątek przedstawiły inscenizację pt. ,,Kraina Witamin’’. Pierwszy występ był dla najmłodszej publiczności z przedszkola, a po obiedzie wykazały się swoimi umiejętnościami przed rodzicami. Występ rozpoczął się od wysłuchania piosenki ,,Do przedszkola przyszła jesień”’, a potem każdy przedszkolak mówił wierszyk o wybranym owocu lub warzywie i jego zaletach. Były one pełne humoru, dlatego było też dużo śmiechu, jednak każdy aktor poważnie traktował swoją rolę. Na koniec pani Jesień poprowadziła ,,Jarzynowy wóz’’ i obdarowała wykonawców swoimi darami z plecionego koszyka.
Rodzicom bardzo podobał się występ, czego dowodem były gromkie brawa. Było trochę tremy, ale też radości z dobrze wykonanego zadania. Mamy nadzieję, że to nie ostatni taki występ.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »