Być przedszkolakiem jest super

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, który odbył się 21 września 2015 r. w Oddziale Przedszkolnym w Rakach, był wspaniałą okazją do świętowania dla dzieci jak i rodziców, którzy bardzo chętnie włączyli się w jego przygotowanie, czytając bajki. Było również wiele atrakcji, zabaw, konkursów i ciekawych zajęć. Przygotowując ten szczególny dzień dla moich przedszkolaków miałam na uwadze ich świetną zabawę. Starałam się, aby był kolorowy, radosny i wypełniony dziecięcym śmiechem. Bawiąc się nie zapomnieliśmy o przerwie na zdrowy posiłek. Samodzielnie przygotowaliśmy i wspólnie zjedliśmy kolorowe kanapki z jesiennych warzyw. Myślę, że ten szczególny dzień na długo zapadnie w pamięci moich dzieci.

  Hanna Biedrzycka
wychowawca grupy przedszkolnej

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »