Dzień Przedszkolaka w krasnosieleckim przedszkolu

Edukacji Narodowej ustanowiło aby dzień 20 września był Dniem Przedszkolaka. W tym roku maluchy z Krasnosielca swoje święto obchodzili 22 września. Na wstępie dzieci wysłuchały listu, który został przesłany przez Marka Michalaka z Biura Rzecznika Praw Dziecka i odśpiewały hymn przedszkolaka. Każde dziecko zostało odznaczone medalem okolicznościowym i otrzymało kolorowy balonik. Na twarzach wszystkich przedszkolaków gościł uśmiech, ponieważ każdy maluch wiedział, że to jest jego święto. Były różne gry i zabawy, a na koniec wspólny grill i słodki poczęstunek. Radość i zadowolenie wychowanków to również satysfakcja nasza – pracowników przedszkola. Dzień Przedszkolaka na stałe zagościł w harmonogramie imprez przedszkolnych.

T. Mikołajczewska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »