Dzień przedszkolaka w Drążdżewie

najważniejsze święto, jakim jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Jest to dzień ogłoszony przez Sejm RP i przypada na 20 września. Dzień ten jest okazją do świętowania dla tych, dla których przedszkolna zabawa i nauka jest niezwykłą przygodą. Tego dnia na dzieci czekało mnóstwo niespodzianek i miłych chwil. Z samego rana otrzymały od swoich pań medale prawdziwych przedszkolaków oraz kolorowe balony. Następnie wszyscy, radośni i z uśmiechem na twarzy wyruszyli w barwnym korowodzie maszerując ulicami Drążdżewa. Było bardzo wesoło, dzieci zabrały ze sobą balony i instrumenty, na których grały oraz śpiewały piosenki poznane w przedszkolu. Po powrocie w ogródku przedszkolnym na dzieci czekały kochane mamy, które przygotowały dla nich smaczny poczęstunek. Dzieci odśpiewały hymn przedszkolaka, puściły kolorowe balony do nieba, aby spełniały ich marzenia i bawiły się razem świętując ten niezwykły dzień.
Wszystkim dzieciom życzymy, aby każdego dnia na ich twarzach pojawiał się uśmiech a rodzicom, by byli dumni patrząc jak rozwijają się ich pociechy.
Dziękujemy naszym mamom za pomoc w przygotowaniu tego wyjątkowego dnia.

Justyna Rupińska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »