Internetowa transmisja przedstawienia pt. „O krasnoludkach i sierotce Marysi”

W dniu 23 września br. uczniowie ze szkoły w Drążdżewie obejrzeli na żywo internetową transmisję przedstawienia pt. „O krasnoludkach i sierotce Marysi” z Teatru im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim. To spektakl muzyczny oparty na motywach baśni Marii Konopnickiej. Jest to barwna, pełna przygód opowieść o przyjaźni i miłosierdziu z zachowaniem uroku ówczesnego języka. Młodzi widzowie wprowadzeni zostali w rozśpiewany świat pracowitych krasnoludków i wraz z nimi poszukiwali pierwszych oznak wiosny oraz dowiedzieli się jak unikać wszelkich niebezpieczeństw, a zwłaszcza sprytnego lisa. Wraz z sierotką Marysią i w towarzystwie Koszałka Opałka mogli dotrzeć do samej Królowej Tatry, by przekonać się o tym, co jest ważne, a wszystko to w akompaniamencie rytmicznych utworów, które zapadły każdemu w pamięci.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »