Spektakl profilaktyczny pt. „Egzamin z bezpieczeństwa Tygryska Beniamina”

W środę 23 września 2015 r dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie klas I-III ze Szkoły Podstawowej w Drążdżewie mieli okazję uczestniczyć w spektaklu profilaktycznym pt. „Egzamin z bezpieczeństwa Tygryska Beniamina”. Teraz już wszystkie dzieci doskonale wiedzą, że nie wolno chodzić samemu przez ciemny park, wsiadać do samochodu obcych osób, ani niczego od nich brać. Utrwalili sobie również zasady przechodzenia przez jezdnię oraz numery alarmowe.
Przedstawienie bardzo się dzieciom podobało i przypomniało im istotne zasady dotyczące bezpieczeństwa. Pouczające scenki miały na celu uwrażliwienie dzieci na kontakt z osobą nieznajomą, unikanie sytuacji trudnych i niebezpiecznych, a także utrwalenie zasad ruchu drogowego. Poznając przygody tygryska dzieci poznały zasady bezpieczeństwa w domu, w szkole i na ulicy.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »