Dzień Chłopaka w przedszkolu

W dniu 30 września br. w przedszkolu w Drążdżewie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Chłopaka. Tego dnia świętowały wszystkie dzieci: chłopcy i dziewczynki z grupy młodszej „Smerfy” oraz starszej „Słoneczka”. Tego dnia z racji święta, chłopcy pierwsi myli zęby i ustawiali się do wyjścia, a dziewczynki złożyły chłopcom najlepsze życzenia i zaśpiewały 100 lat! Dzieci otrzymały upominki zakupione przez rodziców. W grupie młodszej były to zabawkowe telefony i batoniki, a w grupie starszej jajko z niespodzianką. Po licznych zabawach i tańcach przy muzyce dziewczynki z pomocą swoich pań przygotowały dla chłopców kolejną niespodziankę, a mianowicie gofry z cukrem pudrem lub konfiturą. Była to najsłodsza chwila tego dnia, która bardzo spodobała się wszystkim dzieciom, a w szczególności chłopcom. Uroczystość w doskonały sposób posłużyła dalszemu poznaniu i zintegrowaniu grup, ale i całego przedszkola.
Rodzicom dziękujemy za upominki, a chłopcom i dziewczynkom życzymy dużo uśmiechu na ich twarzach na co dzień i od święta.

Justyna Rupińska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »