Kontynuacja remontu ulic w Krasnosielcu

Trwają prace modernizacyjne prowadzone przez firmę GUTBRUK na ulicach: Rynek, Młynarska, Przejściowa i Przechodnia. Zostanie położona nowa nawierzchnia oraz będą wykonane zatoki postojowe i zjazdy oraz wyremontowane chodniki i pobocza. Inwestycja ta prowadzona jest głównie w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, w ramach projektu pn. „Przebudowa ciągu dróg gminnych łączących drogę powiatową nr 2107W z drogą wojewódzką Nr 544 w miejscowości Krasnosielc”. Całkowita wartość zadania wynosi ok. 825 tys. zł, w tym 50 % stanowi dofinansowanie z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »