Plac zabaw w nowej odsłonie

Dzieci z przedszkola w Krasnosielcu mogą już cieszyć się z nowo wyremontowanego placu zabaw. I etap prac rozpoczął się jeszcze w wakacje, kiedy to teren placu został zrównany i obsiany trawą. Następnie sukcesywnie na placu zabaw zaczęły pojawiać się nowe urządzenia zabawkowe. Obecnie maluchy mogą korzystać z „pająka”, „walca” „ścieżki sprawnościowej” i huśtawki. W niedługim czasie plac zostanie wzbogacony o więcej urządzeń. Wszystkie zabawki są bardzo nowoczesne i posiadają certyfikat bezpieczeństwa.
Należy zaznaczyć, że wspólne wyjścia maluchów na plac, który jest wyposażony w atrakcyjne sprzęty sprawia im wiele radości , co jest niezwykle ważne, gdyż przyczynia się nie tylko do sprawności ruchowej ale także do umiejętności współpracy w grupie.
Plac zabaw został wyremontowany przez Gminę Krasnosielc ze środków pochodzących z dotacji celowej na dofinansowanie zadań w zakresie wychowania przedszkolnego, w wysokości ok. 43 tys. zł.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »