Trwa remont odcinka drogi wojewódzkiej

Rozpoczął się remont drogi wojewódzkiej nr 544 w Krasnosielcu. Obecnie prowadzone są prace związane z wymianą sieci wodociągowej w ciągu ulicy Mostowej. Roboty prowadzi Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zieja z Łomży. Na realizację tej inwestycji Gmina Krasnosielc poniesie koszt w wysokości ok. 120 tys. zł. Po zakończonej wymianie, prace związane z remontem nawierzchni i chodników rozpocznie firma Planeta Sp. z o.o. z Warszawy. Całkowita wartość robót związanych z rozbudową drogi wyniesie ok. 1 mln. 419 tys. zł., a inwestorem tych prac jest Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »