Najlepszy strażak – Tomasz Płocharczyk

Jakiś czas temu zachęcaliśmy Państwa do głosowania na najlepszego strażaka – Tomasza Płocharczyka i najlepszą jednostkę – OSP Niesułowo. To dzięki Waszym głosom Tomasz zajął I miejsce, a jednostka OSP Niesułowo – II miejsce. Plebiscyt odbył się przy okazji konkursu „O Wawrzyn – Najlepszy Strażak Ochotnik i Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej (OSP) z subregionu siedlecko – ostrołęckiego”. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przyłączenie się do wspólnej zabawy, a zwycięzcy gratulujemy. Więcej informacji na stronie: http://www.to.com.pl/wiadomosci/makow-mazowiecki/art/8957790,tomasz-plocharczyk-to-nasz-najlepszy-strazak-poznajcie-go,id,t.html

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »