Dzień Edukacji Narodowej w Drążdżewie

W Dniu Edukacji Narodowej, 14 października 2015 r., w szkole w Drążdżewie odbyła się uroczysta akademia. Uczestniczyli w niej uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy obsługi i zaproszeni emerytowani nauczyciele. Na uroczystość przybył Wójt Gminy Krasnosielc Paweł Ruszczyński oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Anna Kruk. Na początek głos zabrała pani Dyrektor Barbara Kluczek, która nauczycielom oraz wszystkim pracownikom oświaty złożyła najserdeczniejsze życzenia i podziękowania. Życzenia przekazał także Wójt i Przewodnicząca Rady Rodziców. Następnie rozpoczęła się część artystyczna. Uczniowie przedstawili montaż słowno – muzyczny. Miłym akcentem było wręczenie „medali” przygotowanych przez uczniów wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Uczniowie odśpiewali „100 lat”, a Samorząd Szkolny wręczył kwiaty. Pan Wójt wręczył nagrodę za całokształt pracy dydaktycznej pani Hannie Kęszczyk. Po skończonej uroczystości nauczyciele, pracownicy i zaproszeni goście udali się na poczęstunek. Akademia wszystkim się bardzo podobała i wprowadziła zebranych w świąteczny nastrój. Zwieńczeniem uroczystości było wręczenie nagród dyrektora szkoły wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom obsługi. W dniu 19 października medale złote za długoletnią służbę otrzymały: p. Alicja Mizerek i p. Bożena Kołakowska.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »