Międzynarodowy miesiąc bibliotek szkolnych

Wszystkie szkolne biblioteki w październiku obchodzą swoje święto. Bibliotekarze cieszą się z każdych odwiedzin i każdej wypożyczonej książki. Bardzo miłą niespodziankę sprawili bibliotekarzom w Rakach uczniowie klas IV i V, którzy wraz z nauczycielką języka polskiego panią Agnieszką Mikulak odwiedzili bibliotekę i przekazali bibliotekarzom napisane przez siebie hasła-rymowanki dotyczące książek i biblioteki. Za upominki bardzo dziękujemy i zapraszamy do biblioteki jak najczęściej!

bibliotekarz M. Orzeł

Międzynarodowy miesiąc bibliotek szkolnych 1 Międzynarodowy miesiąc bibliotek szkolnych 2 Międzynarodowy miesiąc bibliotek szkolnych 3

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »