Ślubowanie uczniów w Amelinie

W dniu 23 X 2015 roku odbyła się uroczystość ślubowania. W poczet uczniów zostało przyjętych 10 pierwszoklasistów. Uczniowie pod okiem wychowawczyni przygotowali program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Wykazali się też wiedzą na temat ojczyzny i zasad, które ułatwiają współpracę w grupie. Obecni na uroczystości stwierdzili, że pierwszoklasiści mogą zostać przyjęci do braci uczniowskiej. Dlatego też, w obecności pani dyrektor, nauczycieli, rodziców, koleżanek i kolegów złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Po ślubowaniu odbyło się pasowanie na uczniów, którego dokonała pani dyrektor Bogusława Więcek. Uczniowie otrzymali skromne upominki oraz odcisnęli kciuk prawej dłoni w kronice szkolnej.
Gratulujemy im i życzymy wielu sukcesów.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »