Rok 2015 – Rokiem Jana Pawła II

Sejm Rzeczpospolitej Polskiej uchwalił rok 2015 – Rokiem Jana Pawła II. 16 października obchodzimy również Dzień Papieża Jana Pawła II.
Biblioteka szkolna włączając się w obchody tychże świąt zorganizowała wystawę poświęconą postaci wielkiego Polaka. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z publikacjami poświęconymi papieżowi i z jego twórczością. 16. października obejrzeliśmy prezentację multimedialną pt. PAMIĘTAMY – DZIĘKUJEMY. Dzieci przypomniały sobie postać papieża, wysłuchały ciekawostek i anegdot i słów kierowanych do dzieci i młodzieży. Zorganizowałam z dziećmi z klas I-III wystawkę rysunków pt. Papież w oczach dzieci.

bibliotekarz M.Orzeł

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »