Kolory jesieni

Jesień to pora roku pełna kolorów: żółci, brązów i czerwieni. To także pora kiedy porządkujemy nasze działki i ogródki. Przekonywali nas o tym nasi najmłodsi uczniowie z kl. I a z Krasnosielca, którzy wraz ze swoją wychowawczynią p. Iwoną Chełchowską przygotowali inscenizację wiersza Jana Brzechwy „Na straganie”. Wystąpiły przed nami groch, fasola, kapusta, cebula, marchewka i seler. Mali artyści wykonali też piosenkę „Jesień w ogrodzie”. Dzielnych pierwszaków brawami nagrodzili uczniowie klas I – III. Inscenizacja wiersza wpisuje się w realizowany w naszej szkole program „Owoce i warzywa w szkole”, który propaguje zdrowe odżywianie.

A. S.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »