Wyjazd do Ostrołęki

W dniu 3 listopada br. uczniowie kl. 0-III z PSP w Amelinie pojechali na wycieczkę do Ostrołęki. Jedną z atrakcji było oglądanie spektaklu pt. „Tygrys Pietrek”. Sztuka przedstawiała historię małego tygrysa, który bał się wszystkiego co go otaczało. Za karę tygrysy odebrały mu paski. Jednak swoją odwagę pokazuje podczas choroby mamy, kiedy nie zważając na czyhające niebezpieczeństwa wyrusza sprowadzić lekarza. Tygrysek odzyskał paski i stał się odważnym zwierzątkiem.
Następnie dzieci wybrały się do salonu zabaw „Urwis”. Tutaj można było wesoło bawić się w piłkach, na zjeżdżalniach, jeździć rowerami i samochodami, wspinać się i pokonywać różne przeszkody. Ten dzień minął dzieciom bardzo szybko i przyjemnie.

Wyjazd do Ostrołęki   3 Wyjazd do Ostrołęki   1 Wyjazd do Ostrołęki   2

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »