,,Co słychać w lesie jesienią?”

Dzień 10 listopada 2015 r. długo zostanie w pamięci przedszkolakom z Drążdżewa. W tym dniu dzieci mogły podziwiać talenty aktorskie swoich rodziców. To oni w profesjonalny, ale też zabawny sposób pokazali dzieciom, jak zwierzęta przygotowują się do zimy. Dowiedzieli się dużo różnych ciekawostek, np. że niektóre zwierzęta zasypiają, inne gromadzą zapasy, a jeszcze inne wcale się zimą nie martwią.
Spektakl bardzo się przedszkolakom podobał. Aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Mamy nadzieję, że nie był to ostatni taki występ.
Również w tym dniu został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny ,,Jesień w mojej rodzinie’’. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone kolorowymi książeczkami.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »