Nowy radiowóz policyjny

W dniu 13 listopada br. przed KPP w Makowie Mazowieckim odbyło się poświęcenie trzech radiowozów policyjnych. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Gminy Krasnosielc – Wójt Gminy Paweł Ruszczyński i Przewodnicząca Rady Gminy Ewa Grabowska. Jako, że nasze władze samorządowe wsparły zakup samochodów policyjnych, jeden z nich trafił do Krasnosielca. Zostanie on wykorzystany do zadań prewencyjnych miejscowego Posterunku Policji, który prowadzi działania również na terenie gminy Sypniewo i Płoniawy – Bramura.
Całkowita wartość pojazdu wyniosła 85 tys. zł., a Gmina Krasnosielc dofinansowała zakup kwotą 14,5 tys. zł.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »