Gminne obchody Święta Niepodległości

Dzień 11 listopada jest to najważniejszy dzień dla każdego Polaka. Upamiętnia bowiem rocznicę odzyskania niepodległości przez Ojczyznę. Przez 123 lata Polska była pod zaborami, jednak nasi przodkowie nigdy nie pogodzili się z utratą suwerenności. Dlatego naszym obowiązkiem jest pamiętać o tych co przelali krew, abyśmy mogli żyć teraz w wolnym kraju.
W Krasnosielcu obchody Święta Niepodległości rozpoczęły się uroczystą mszą św. z udziałem szkolnych pocztów sztandarowych. Następnie przedstawiciele władz lokalnych złożyli kwiaty i zapalili znicz w miejscach upamiętniających walkę w obronie Ojczyzny na terenie gminy.

Gminne obchody Święta Niepodległości  1 Gminne obchody Święta Niepodległości  2 Gminne obchody Święta Niepodległości  3

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »