Michalina na podium

Michalina Mamińska, uczennica klasy II b ze Szkoły Podstawowej w Krasnosielcu otrzymała tytuł laureata i trzecie miejsce w Regionalnym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Wojskowej w Baranowie.
Przegląd zorganizowano po raz ósmy, a tegorocznej edycji towarzyszyło hasło „Pieśnią patriotyczną i wojskową niepodległość świętujemy”. W konkursie wzięli udział uczniowie i dorośli z powiatów: ostrołęckiego, przasnyskiego i makowskiego. Jury, w którego skład weszli Elżbieta Bogdanowicz, Barbara Klejst i Witold Krukowski, oceniało umiejętności wokalne, sposób interpretacji i prezentacji utworu. Jurorzy podkreślali wysoki poziom tegorocznych prezentacji.
Jedną z najmłodszych nagrodzonych uczestniczek konkursu byłą uczennica klasy II b ze Szkoły Podstawowej w Krasnosielcu, Michalina Mamińska. Zdobyła trzecie miejsce za wykonanie utworu „Obudź się Polsko” i została zaproszona do występu podczas gali niepodległościowej, która odbyła się 11 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Baranowie.

Anna Chodkowska

Michalina na podium 2 Michalina na podium 1

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »