Spektakl o lisie Kiteczka

We wtorek 17 listopada 2015 w szkole w Drążdżewie gościliśmy aktorów z Teatru „Amuzado” z Krakowa. Przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III obejrzeli przedstawienie pt. „Czy znacie lisa Kiteczkę, co skarżył troszeczkę?” Główną postacią był lis Kiteczka, który miał przyjaciół: zajączka, wronę i królową lasu. Niestety lisek mimo przyjaźni z zajączkiem, nieustannie na niego skarżył i robił mu psikusy. Po pewnym czasie nikt nie chciał się z nim bawić. Wtedy lisek zrozumiał swój błąd i próbował go naprawić. Spektakl pokazał dzieciom jak ważna w życiu każdego z nas jest przyjaźń i jak należy zachować się w danej sytuacji. Przedstawienie wzbudziło wiele emocji, było świetną zabawą, ale przede wszystkim uzmysłowiło dzieciom, jak bardzo ważną rolę w życiu każdego człowieka odgrywają relacje z innymi. Wszystkim bardzo się podobało, a dowodem tego były głośne i niekończące się brawa.

Justyna Rupińska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »