Dzień Profilaktyki

Dzień 13 listopada 2015 r. był w Publicznym Gimnazjum w Krasnosielcu dniem profilaktyki. Uczniowi klas I-III gimnazjum wzięli udział w spotkaniu z panem Sławomirem Pyrko – terapeutą uzależnień, który zaprezentował event muzyczno- profilaktyczny, pt. „Mamy tylko jedno życie”, na temat zagrożeń i kreowania własnej przyszłości.
Była to bardzo ciekawa forma prezentacji treści profilaktycznych, świetna muzyka i łatwość komunikowania się z młodzieżą. Dziękujemy Panu Sławkowi, który pomógł nam „zajrzeć w siebie” i uświadomił nam, że największe zagrożenie nadchodzi nie ze strony alkoholu, narkotyków czy dopalaczy, ale ze strony nas samych, to my jesteśmy dla siebie największym zagrożeniem, często ulegamy pokusom i namowom innych nie zastanawiając się nad konsekwencjami naszych decyzji. Pan Sławek przekonywał nas, żeby wierzyć we własne siły, tworzyć więzi oparte na prawdziwych uczuciach, budować lepszy świat oparty na zaufaniu, miłości i wierze.

Iwona Ziemska

Dzień Profilaktyki 2 Dzień Profilaktyki 1

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »