Uczennica PSP w Rakach laureatką konkursu fotograficznego

Uczennica PSP w Rakach Aleksandra Pichała wzięła udział w konkursie fotograficznym „Cztery Pory Roku w skansenie. Uczymy się dostrzegać piękno przyrody”, którego organizatorem było Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Warunkiem udziału w konkursie było wykonanie autorskich zdjęć przedstawiających fragment ekspozycji. Ola wykonała swoje zdjęcia podczas szkolnej wycieczki, która odbyła się w październiku. Jej fotografia zdobyła III miejsce. Jest to ogromne wyróżnienie, ponieważ zgłoszonych do konkursu było ponad 800 zdjęć. Nagrodę uczennica odebrała 20 listopada, uczestnicząc wraz z rodzicami w uroczystej gali, która odbyła się na terenie sierpeckiego skansenu.

Marzena Nowak

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »