„Historia Śnieżki” – Internetowy teatr TVP

W dniu 23.11.2015 r. czniowie z klasy II i III Szkoły Podstawowej w Drążdżewie obejrzeli na żywo internetową transmisję przedstawienia „Historia Śnieżki” z Teatru Maska w Rzeszowie na podstawie baśni braci Grimm. Razem z rówieśnikami z całej Polski uczniowie z naszej szkoły przeżywali emocjonującą historię małej królewny prześladowanej przez złą macochę. Bohaterów tej baśni wszyscy znają doskonale – Królewna Śnieżka, siedmiu krasnoludków, zła macocha i piękny królewicz.
Przedstawienie bardzo się podobało. Ta piękna, wzruszająca historia z pewnością pobudziła dziecięcą wyobraźnię.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »