Książki naszych marzeń

Program „Książki naszych marzeń” realizowany będzie w roku szkolnym 2015/2016. Szkoła w Rakach również przystąpiła do tego projektu, który ma na celu promocję czytelnictwa i rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci i młodzieży.
W ramach projektu biblioteka szkolna zakupiła 118 pięknych, nowych, kolorowych, ciekawych książek, pachnących jeszcze farbą drukarską. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy książki dla małych i dużych, dla dziewczynek i chłopaków, dla lubiących przygody, zwierzęta, fantastykę, komiksy czy historię.
Przyjdź, zobacz, wypożycz- zapraszam.

bibliotekarz – M. Orzeł

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »