Dzień Misia

Pluszowy miś to popularna zabawka ale także bohater wielu książek i filmów, a przede wszystkim władca dziecięcych serc. Co roku 25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Publiczna Szkoła Podstawowa w Amelinie świętowała ten dzień razem z ukochanymi pluszakami przyniesionymi tego dnia do szkoły. W szkolnej bibliotece z misiami spotkały się przedszkolaki oraz uczniowie klasy I. Dzieci wysłuchały bajki „Złotowłosa i trzy misie” oraz historyjki „Miś czarodziej”, bawiły się przy piosenkach o misiach a także wykonały własnoręcznie misie ze starych płyt CD.

Dzień Misia 1 Dzień Misia 2 Dzień Misia 3 Dzień Misia 4

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »